Bestseller
Dostępny

SŁUPEK NAROŻNIK BIAŁY DO MONTAŻU LISTEW PRZYPODŁOGOWYCH MDF

Przejdź do sklepu

Opis

Jesteś zainteresowany zakupem? Przejdź do sklepu.

NAROŻNIK DO LISTWY PRZYPODŁOGOWEJ - UNIWERSALNY

SPECYFIKACJA:

WYSOKOSC SŁUPKA: 85mm

szerokość: 19x19mm

Narożnik do listwy przypodłogowej służy do łatwego łączenia listew w narożniku wewnętrznym i zewnętrznym oraz zakończenia listwy przy opasce drzwiowej.

Narożnik jest alternatywą dla łączenia listew przycinanych pod kątem 45 stopni. Zastosowanie narożników o zaokrąglonych krawędziach chroni listwy przed uszkodzeniem w narożnikach zewnętrznych oraz zapewnia bezpieczne ich użytkowanie. Połączenie listew przyciętych pod kątem 45 stopni tworzy ostrą krawędź i narażone jest na rozwarstwienie. Słupek można przycinać na żądaną wysokość.

Listwy MDF stanowią doskonałą ochronę między stykiem ścian i podłóg, maskując wszelkiego rodzaju nieestetyczne nierówności. W naszej ofercie posiadamy produkty o zróżnicowanej stylistyce, wpisujące się zarówno w  nowoczesne, minimalistyczne, jaki i stylizowane lub klasyczne wnętrza.  Listwy produkujemy z płyty drewnopochodnej MDF o dużej gęstości 750 kg/m3. Długość listwy pozwala na ograniczenie ilości łączeń.

Montaż listwy przypodłogowej nie jest skomplikowaną czynnością i nie potrzeba do tego szczególnych umiejętności. Do mocowania polecamy użycie kleju montażowego. Jeżeli ściany nie są zupełnie proste można użyć klipsówktóre dostępne są na naszych pozostałych aukcjach.

Przed montażem zalecamy malowanie zakończeń listew w wybranym kolorze, aby miejsca łączeń nie były widoczne. Łatwe w aplikacji i poręczne farby z wałeczkami znajdziecie w naszym sklepie.